Have some maths. Two apple danishes costs 89p. There is an offer on where you can buy two packs for one pound - a saving of 78p. The packs are reduced to clear and have their price set to 20p each. So two packets costs 40p. But, the discount still applies.
We got paid 38p to have some apple danishes.
...Okay, obviously Decaydance are collectively trying to kill me with videos. And furries. why oh why. furries having a danceoff with hiphop dancers. furries that are secretly panic! at the disco.
Every day, I managed to turn on my phone. In my sleep. Mad skills, I tell you.
- [feel like every chance to leave is another chance i should have took.]